Zasady konkursu na Facebooku

ZASADY KONKURSU MAISON POPCORN OPAKOWANIA

Organizator konkursu:

CALBUCO sro
Varšavská 715/36
Praga 2 - Vinohrady
120 00
ID firmy: 04084357
Steuernummer: CZ04084357

Numer akt 242070 C, Sąd Miejski w Pradze.

(zwana dalej „organizatorem”)

Tytuł konkursu: „ KONKURS OPAKOWANIOWY POPCORN MARKI MAISON POPCORN”

Miejsce zawodów: Konkurs odbywa się w Czechach za pośrednictwem profilu na Facebooku Grizly.cz ( www.facebook.com/grizlysupplements )

Organizator konkursu: CALBUCO sro, Varšavská 715/36, Praga 2 - Vinohrady, 120 00, IČ: 04084357, DIČ: CZ04084357. Numer akt 242070 C, Sąd Miejski w Pradze. (zwana dalej „organizatorem”).

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 12 listopada 2020 do 19 listopada 2020

Warunki udziału w konkursie: Uczestnikiem konkursu może zostać osoba fizyczna, która ukończyła 13 lat i ma adres do doręczeń w Republice Czeskiej, a która spełnia ustalone zasady konkursu (zwana dalej „zawodnikiem”).

Zasady konkursu i sposób wyłonienia zwycięzców: Zadaniem zawodnika jest napisanie w ramach konkursu FB preferowanego przez siebie rodzaju popcornu. Zwycięski komentarz zostanie narysowany za pomocą aplikacji FanPage Karma.

Organizator zastrzega sobie prawo do zdyskwalifikowania zawodnika, którego wkład będzie zawierał wulgarne stwierdzenie lub nie będzie odpowiadał dobrym obyczajom.

Wygrane i ogłoszenia zwycięzców:

W konkursie jest 5 zwycięzców. Win: Opakowanie słonego / słodkiego popcornu (3x80g).

Zwycięzca otrzyma nagrodę za pośrednictwem sieci społecznościowej Facebook. Ogłoszenie będzie miało miejsce na profilu Grizly.cz ( www.facebook.com/grizlysupplements ).

Zawodnik przyjmuje do wiadomości, że do ogłoszenia zostaną wykorzystane jego dane osobowe, w szczególności jego imię, nazwisko i pseudonim. Ogłoszenie nastąpi nie później niż następnego dnia po zakończeniu konkursu tj. 20 listopada 2020 roku.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Uczestnicząc w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie podanych danych osobowych (dalej "dane") i umieszczenie ich w bazie danych CALBUCO sro z siedzibą: Varšavská 715/36, Praga 2 - Vinohrady, 120 00 IČ: 04084357 : CZ04084357, spółka zarejestrowana w Rejestrze Handlowym prowadzonym w Sądzie Miejskim w Pradze, Oddział C, Wstaw 242070 (dalej "organizator") jako administrator i ewentualne ich przetwarzanie przez podmiot przetwarzający, tj. Oferowanie produktów i usług, informowanie o wydarzeniach marketingowych, także w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą nr 480/2004 Dz.U. o niektórych usługach społeczeństwa informacyjnego oraz o zmianie niektórych ustaw z późniejszymi zmianami, przez okres 2 lat, lub do czasu cofnięcia zgody.

Zawodnik przyjmuje do wiadomości, że przysługują mu prawa gwarantowane przez ustawę nr 101/2000 Dz. może w każdej chwili bezpłatnie odwołać na adres administratora przysługujące mu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo ich poprawiania, blokowania błędnych danych, ich niszczenia itp. W przypadku wątpliwości co do przestrzegania praw może skontaktować się z administratorem dane.

Przetwarzane dane osobowe: imię, nazwisko, adres, e-mail lub płeć i wiek. Dane osobowe przetwarzane są głównie w celu rejestracji zawodników (zwanych dalej „uczestnikiem konkursu”), przez okres od ogłoszenia wyników konkursu do ewentualnego pisemnego cofnięcia zgody. Dane osobowe są pozyskiwane od uczestnika konkursu na podstawie danych podanych na profilu uczestnika konkursu na Facebooku. Dane osobowe uczestnika konkursu będą przetwarzane w powyższym zakresie w elektronicznej bazie danych administratora lub podmiot przetwarzający, z którym administrator zawiera odpowiednią umowę. Wszystkie dane są przechowywane w postaci cyfrowej.

Jeżeli uczestnik konkursu zażąda informacji o przetwarzaniu jego danych osobowych, administrator oraz, w stosownych przypadkach, podmiot przetwarzający są zobowiązani do udzielenia tych informacji bez zbędnej zwłoki. Administrator ma prawo żądać rozsądnej zapłaty za udzielenie informacji, nieprzekraczającej kosztów niezbędnych do udzielenia informacji.

Każdy uczestnik, który stwierdzi lub uważa, że administrator przetwarza jego dane osobowe niezgodnie z ochroną życia prywatnego i osobistego uczestnika lub z prawem, w szczególności gdy dane osobowe są niedokładne ze względu na cel ich przetwarzania, może zwrócić się do administratora lub podmiotu przetwarzającego o wyjaśnienie lub zażądać od administratora lub podmiotu przetwarzającego usunięcia powstałej w ten sposób sytuacji (zablokowanie, poprawienie, uzupełnienie lub usunięcie danych osobowych). Uczestnik konkursu ma również prawo zwrócić się do administratora ze swoimi uzasadnionymi żądaniami, a jeśli administrator ich nie zastosuje, do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, z którym jednak uczestnik może się skontaktować również bezpośrednio. Zgoda ta może zostać w każdej chwili odwołana przez uczestnika na piśmie. Cofnięcie zgody powoduje utratę przez uczestnika prawa do wygrania konkursu.

Inne ważne warunki konkursu:

• Każdy zawodnik może startować tylko raz.

• Organizator konkursu ma prawo do jednostronnej zmiany regulaminu konkursu w czasie jego trwania, skrócenia, przedłużenia, odroczenia, przerwania lub całkowitego odwołania konkursu w czasie jego trwania. Pełne aktualne brzmienie regulaminu będzie zawsze dostępne pod linkiem obok pracy konkursowej.

• Udział w konkursie lub wygrane nie mogą być prawnie wyegzekwowane ani opłacone gotówką.

• Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zastąpienia zadeklarowanej nagrody nagrodą podobnego typu.

• Osoby, które nie spełniają warunków udziału w konkursie lub postępują niezgodnie z regulaminem, nie zostaną dopuszczone do konkursu. Jeśli okaże się, że mimo powyższego osoba ta została zwycięzcą, np. Z powodu duplikacji kont, nie jest uprawniona do wygrania.

• Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia zawodnika, którego zachowanie lub profil wykazuje oznaki nieuczciwego lub oszukańczego zachowania (np. Zduplikowane konto) bez podania przyczyny.

• Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne związane z udziałem w wydarzeniu (w szczególności funkcjonalność sieci Facebook).

• Ponadto organizator nie odpowiada za dostarczenie wiadomości (e-mail), za pośrednictwem której zostaną poinformowani zwycięzcy konkursu oraz za doręczenie nagrody przesyłanej pocztą.

• Z konkursu wykluczeni są wszyscy pracownicy organizatora i organizatora konkursu oraz osoby im bliskie oraz inne współpracujące osoby prawne i fizyczne biorące udział w konkursie, w tym ich pracownicy oraz osoby im bliskie i ich pracownicy. W przypadku, gdy którakolwiek z tych osób zostanie zwycięzcą, nagroda nie zostanie mu przekazana i przepadnie na rzecz organizatora konkursu.

Zastrzeżenie: Facebook w żaden sposób nie sponsoruje, nie wspiera, nie administruje Konkursem, nie jest za niego odpowiedzialny ani nie jest z nim powiązany.

Načítání produktů
© 2014–2021 GRIZLY.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Stworzone przez FEO

Jestem tu nowy

OTRZYMUJESZ KORZYŚCI

Do 10% zniżki na każdy zakup
Im więcej kupisz, tym większy rabat na wszystkie zakupy.
Prezenty urodzinowe
Co roku będziesz cieszyć się urodzinowymi rabatami i kuponami na smaczne niespodzianki.
Większe zakupy z kuponami na posiłki elektroniczne
Zbierz dowolną liczbę punktów na koncie i wykorzystaj je do opłacenia większych zakupów.
Przegląd wydarzeń i konkursów
Nie przegapisz już wydarzeń specjalnych, a e-maile dostaniesz także zdrową inspirację.
Adres

Vaše osobní údaje zpracováváme s cílem přizpůsobit naše poskytované služby Vašim individuálním potřebám. Využíváme primárně elektronické marketingové kanály, kde data analyzujeme a vyhodnocujeme relevantní výsledky. Údaje předáváme k analýze i třetím stranám ( např.: IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Jedná se o marketingové a analytické agentury. Osobní údaje můžeme zpracovávat po dobu 36 měsíců od jejich udělení. Souhlas je dobrovolný a máte právo na opravu a výmaz osobních údajů, stejně tak i kontrolu těchto údajů naší společností.

Všeobecné podmínky

Klikając 'Utwórz konto', zgadzasz się na Ochrona prywatności a se Regulamin.
Chronione przez Google reCaptcha | Ochrona prywatności | Regulamin