Witam,

Nie będę Cię obarczał informacjami na temat GDPR. Jestem pewien, że otrzymałeś już wiele wiadomości na temat tego nowego europejskiego prawodawstwa. Tak czy owak, GRIZLY musi również przestrzegać przepisów europejskich, dlatego Cię proszę o zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu utrzymania Twojego konta użytkownika. Twoje dane są u nas całkowicie bezpieczne i w każdej chwili możesz usunąć lub zmienić swoje konto.

Abyśmy mogli dalej udzielać Ci indywidualnego rabatu, musisz wyrazić zgodę na naszą politykę przetwarzania danych osobowych. 

Bardzo cenię sobie Twoje zaufanie i życzę Ci pięknego słonecznego dnia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to skontaktuj się ze mną.

Dominik Píchal
Dyrektor Zarządzający
dominik@grizly.cz
 

Ładowanie produktów
© 2014–2024 GRIZLY.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Cookie
Stworzone przez

Jestem tu nowy

Z członkostwem premium otrzymujesz:

Ikonka visačky

Korzysntiejsze ceny

Na wybrane TOP produkty

Ikonka náklaďáku

Darmową wysyłkę

juŻ od 150 zł

Ikonka dárku

Korzyści VIP

Gwarancja 100% satysfakcji

Chcę zostać premium członkiem
Adres

Przetwarzamy Wasze dane osobowe w celu dostosowania naszych usług do Waszych indywidualnych potrzeb. Korzystamy przede wszystkim z elektronicznych kanałów marketingowych, gdzie analizujemy dane i oceniamy odpowiednie wyniki. Przekazujemy również dane podmiotom trzecim w celu analizy (np. IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Są to agencje marketingowe i analityczne. Dane osobowe możemy przetwarzać przez okres 36 miesięcy od daty ich przekazania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i przysługuje Państwu prawo do sprostowania i usunięcia danych osobowych, jak również do kontroli tych danych przez naszą firmę.         

z Klikając 'Utwórz konto', zgadzasz się na Polityka prywatności a se Regulamin.
Chronione przez Google reCaptcha | Polityka prywatności | Regulamin