Kim jesteśmy?

 

Jak to wszystko się zaczęło?
 

Firma została założona osiem lat temu w małym pokoiku.

Jesteśmy czeską frimą, której Historia rozpoczęła się 8 lat temu w pokoju założyciela Dominika Píchala. Wszystko zaczęło się od pomysłu sprzedaży odżywek dla sportowców, więc 15 maja 2014 r. sklep internetowy Grizly otrzymał pierwsze zamówienie.

Wkrótce na drodze Dominika stanęły orzechy i nasiona. To one były przyczyną całego boomu, ponieważ żaden inny sklep internetowy w Czechach nie sprzedawał tych surowców, i zaczęła się "nerkowcomania". Orzechy są również dzisiaj głównym produktem w całym sklepie internetowym. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie!Współpracujemy z lokalnymi producentami i dostawcami

W Grizly sami pozyskujemy składniki - nie tylko orzechy z całego świata, ale także bezpośrednio od lokalnych rolników. Przetwarzamy i pakujemy je we własnym zakresie w Ołomuńcu. Dzięki temu mamy kontrolę nad całym procesem i jakością naszych produktów. A ponieważ zależy nam na jakości i zadowoleniu klienta, staramy się pakować nasze surowce w duże i przeważnie zamykane opakowania ekonomiczne.
 Staramy się zapewnić naszym klientom szeroką gamę produktów do wyboru - mamy ponad 900 produktów w różnych kategoriach, od mąki orkiszowej po migdały karmelowe. Bardzo doceniamy wszystkich dostawców, którzy z nami współpracują i dostarczają nam asortyment produktów cieszących się dużą popularnością wśród naszych klientów.Jesteśmy szczerzy

Najbardziej doceniamy to, że nasi klienci wciąż do nas wracają. Motywuje nas do dobrego wykonywania zadań. Naszym celem jest udostępniać zdrową żywność jak największej liczbie osób w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Polsce i Węgrzech. Znajdziecie u nas ponad 900 produktów, z których większość jest naszej własnej produkcju pod marką GRIZLY, która istnieje od 2016 roku.

Jesteśmy bardzo dynamiczni, uczciwi i mamy wspaniały zespół prawie 150 osób, które o wszystko dbają. Dziękujemy za wsparcie!

 

Ładowanie produktów
© 2014–2022 GRIZLY.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Cookie
Stworzone przez FEO

Jestem tu nowy

OTRZYMIESZ NASTĘPUJĄCE KORZYŚCI

Do 10% zniżki na każdy zakup
Im więcej kupisz, tym większy rabat na wszystkie zakupy.
Prezenty urodzinowe
Co roku będziesz cieszyć się urodzinowymi rabatami i kuponami na smaczne niespodzianki.
Przegląd wydarzeń i konkursów
Nie przegapisz już wydarzeń specjalnych, a e-maile dostaniesz także zdrową inspirację.
Adres

Przetwarzamy Wasze dane osobowe w celu dostosowania naszych usług do Waszych indywidualnych potrzeb. Korzystamy przede wszystkim z elektronicznych kanałów marketingowych, gdzie analizujemy dane i oceniamy odpowiednie wyniki. Przekazujemy również dane podmiotom trzecim w celu analizy (np. IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Są to agencje marketingowe i analityczne. Dane osobowe możemy przetwarzać przez okres 36 miesięcy od daty ich przekazania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i przysługuje Państwu prawo do sprostowania i usunięcia danych osobowych, jak również do kontroli tych danych przez naszą firmę.         

z Klikając 'Utwórz konto', zgadzasz się na Polityka prywatności a se Regulamin.
Chronione przez Google reCaptcha | Polityka prywatności | Regulamin