VINCENTKA 0,7 l lecznicza woda źródlana

171 recenzji

Zawartość i równowaga soli mineralnych i pierwiastków w Vincentka umożliwia rozpuszczanie śluzu w drogach oddechowych, żołądku i jelitach. Vincentka jest polecana do kuracji pitnej i inhalacyjnej przy schorzeniach dróg oddechowych, strun głosowych, chorobach metabolicznych, wrzodach żołądka, dwunastnicy i  stanach pooperacyjnych, cukrzycy i przewlekłym zapaleniu trzustki.

Czytaj więcej
Wegańskie
Bezglutenowe
Bez dodatku cukru
Bez konserwantów
Bez oleju palmowego
5,99 zł w tym VAT
8,56 zł / l
szt.
Na magazynie
Wysyłka i płatność
Dostawa od 15,99 zł (InPost Paczkomaty)
Szacowana data dostawy 19. kwietnia
InPost Paczkomaty 15,99 zł
Najlepsza dostawa na adres 18,99 zł
GLS - dostawa na adres 16,99 zł
Kurier DHL Express 20,99 zł
DHL POP - odbiór w punkcie 19,99 zł
Pobranie 9,99 zł
Korzyści premium
dla lojalnych klientów
Bezpłatne prezenty i próbki przy zakupie
Dostawa do domu
i do punktów odbioru
Ekologiczne pakowanie Twoich przesyłek

VINCENTKA 0,7 l

Zawartość i równowaga soli mineralnych i pierwiastków w Vincentka umożliwia rozpuszczanie śluzu w drogach oddechowych, żołądku i jelitach. Vincentka jest polecana do kuracji pitnej i inhalacyjnej przy schorzeniach dróg oddechowych, strun głosowych, chorobach metabolicznych, wrzodach żołądka, dwunastnicy i  stanach pooperacyjnych, cukrzycy i przewlekłym zapaleniu trzustki.

Vincentka pomaga regeneracji po dużych stratach wody w formie potu występujących podczas ciężkiej pracy fizycznej, uprawiania sportu, przebywania w gorącym środowisku i podczas gorączkowych chorób.

Vincentka nadaje się do zapobiegania próchnicy zębów u dzieci w dawce 0,25 l/dzień.

Vincentką można zapłacić za dzienną dawkę jodu, wystarczy wypić 25ml (jeden łyk). Vincentka zawiera pierwiastki biogenne (patrz fragment analizy źródłowej), takie jak lit, rubid, cez, miedź, cynk, wanad, chrom, kobalt w fizjologicznych proporcjach i jest odpowiednia jako naturalny suplement diety dla sportowców, dzieci, kobiet w ciąży i rekonwalescentów.

Vincentka jest świetnym środkiem wspomagającym po ekscesach alkoholowych.

Picie Vincentki bez konsultacji z lekarzem jest przeciwwskazane tylko u osób z niewydolnością nerek. Należy zachować ostrożność u pacjentów z chorobami nerek i obrzękami kończyn dolnych, ale nawet w tym przypadku Vincentka może być stosowana po konsultacji z lekarzem.

Vincentka to wyjątkowa woda mineralna z naturalnego źródła leczniczego, bardzo silnie zmineralizowana, jodowo-węglanowa woda mineralna typu wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowego, o podwyższonej zawartości fluorków i kwasu borowego. Woda mineralna Vincentka o ciśnieniu osmotycznym 634,7 kPa jest bardzo zbliżona do osmolarności ludzkiej krwi, płynów wewnątrzkomórkowych, czyli środowiska wewnętrznego człowieka. W związku z tym jest dobrze tolerowany nawet w dużych ilościach, nie powoduje dyskomfortu w przewodzie pokarmowym i nie wpływa nieprzyjemnie na błony śluzowe dróg oddechowych podczas jej stosowania do inhalacji w postaci aerozolu.

Dobra tolerancja i pozytywny efekt są związane ze stężeniem, ale także ze stosunkiem wzajemnym głównych kationów wody mineralnej, gdy na błonach komórkowych nie tworzą się duże gradienty stężeń. Przeciwinie, wysoki gradient stężeń jonów chlorkowych wewnątrzkomórkowo i dwuwęglanów zewnątrzkomórkowo ułatwia dyfuzję jonów jodkowych z wody mineralnej do tkanek.

Przy zamówieniu więcej niż 6 sztuk jest konieczna indywidualna wysyłka.
 

Średnia ocena
4.96
ocenione przez 171 użytkowników
5
4
3
2
1

Rekomendowana dawka

  • Kuracja pitna - zazwyczaj Vincentka podawana jest dwa razy dziennie na czczo przed śniadaniem i przed obiadem w dawce około 2,5 - 3,5 dcl. Skuteczna kuracja pitna powinna trwać od 15 do 20 dni. Pije się ją zimną lub podgrzaną. Przez następne pół godziny nie należy nic jeść ani pić.
  • Płukanie gardła i jamy nosowo-gardłowej (możliwość zastosowania sprayu do nosa Vincentka)
  • Inhalacja
  • Profilaktyka - pić na zimno lub używać do rozcieńczania soków owocowych, do zaprawiania sałatek warzywnych, do popijania alkoholu i kawy.
  • Schłodzona i zmieszana z dobrej jakości wytrawnym winem w proporcji 1:1 jako spritz, świetnie smakuje, zmniejsza kwasowość wina.
  • Do płukania jamy ustnej w celu zapobiegania próchnicy zębów.

     
Średnia ocena
4.96
ocenione przez 171 użytkowników
5
4
3
2
1
30.11.2022

24.09.2022

M
Majkl
09.04.2022

16.02.2022

07.02.2022

Ładowanie produktów
© 2014–2024 GRIZLY.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Cookie
Stworzone przez

Jestem tu nowy

Z członkostwem premium otrzymujesz:

Ikonka visačky

Korzysntiejsze ceny

Na wybrane TOP produkty

Ikonka náklaďáku

Darmową wysyłkę

juŻ od 150 zł

Ikonka dárku

Korzyści VIP

Gwarancja 100% satysfakcji

Chcę zostać premium członkiem
Adres

Przetwarzamy Wasze dane osobowe w celu dostosowania naszych usług do Waszych indywidualnych potrzeb. Korzystamy przede wszystkim z elektronicznych kanałów marketingowych, gdzie analizujemy dane i oceniamy odpowiednie wyniki. Przekazujemy również dane podmiotom trzecim w celu analizy (np. IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Są to agencje marketingowe i analityczne. Dane osobowe możemy przetwarzać przez okres 36 miesięcy od daty ich przekazania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i przysługuje Państwu prawo do sprostowania i usunięcia danych osobowych, jak również do kontroli tych danych przez naszą firmę.         

z Klikając 'Utwórz konto', zgadzasz się na Polityka prywatności a se Regulamin.
Chronione przez Google reCaptcha | Polityka prywatności | Regulamin