Darmowa wysyłka do Paczkomatów już od 100 zł!

Darmowa wysyłka do Paczkomatów już od 100 zł!

Jak rozpoznać najlepsze orzechy nerkowca?


Czy wiesz, że orzechy nerkowca różnią się między sobą nie tylko odmianą, ale także klasą handlową? Jest ich wiele - dokładnie ponad 30. Być może zauważyłeś w sklepie, że niektóre orzechy nerkowca są większe, mniejsze, bardziej połamane lub bielsze od innych. Różnią się one także ceną. W Grizly odpowiednio znaczymy nasze nerkowce, aby zawsze można było stwierdzić, z jaką klasą handlową ma się do czynienia. Na przykład na opakowaniu znajduje się napis: WW320. Ale co to oznacza? Chętnie wyjaśnimy Ci wszystkie te pytania!
 

Jakość
Litera przed numerem oznacza jakość orzechów. Najwyższa klasa handlowa to WW (White Wholes), czasami oznaczana tylko jako W. Jądra w tej klasie muszą być zasadniczo doskonałe, jednolite i nie mogą posiadać widocznych wad. Są białe lub jasnożółte i mają delikatną, kremową konsystencję. Właśnie takie nerkowce sprzedajemy w Grizly.

Rozmiar
Rozmiar orzechów jest określany za pomocą wartości liczbowej, która wskazuje liczbę ziaren znajdujących się w 1 funcie (lb) = 0,45 kg.
Jest to proste - im niższa liczba, tym większe nerkowce!

-WW450 są najmniejsze, ale nie umniejsza to ich wartości. Są tak samo kremowe i piękne jak ich więksi bracia. Są one szczególnie przydatne w kuchni - świetnie nadają się do pieczenia, wyrobu masła orzechowego lub mleka.

-WW320 to najbardziej rozpowszechnione orzechy nerkowca szeroko dostępne na naszym rynku.

-WW240 to egzemplarze pokazowe, które wraz z klasą handlową WW210 określane są również mianem JUMBO. Można je uznać za wyjątkowe na rynku europejskim.

-WW180 i W180 to królowie wszystkich orzechów nerkowca. Te olbrzymy są rzadkim towarem luksusowym, którego znalezienie jest prawie niemożliwe..

 
Ładowanie produktów
© 2014–2022 GRIZLY.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Cookie
Stworzone przez

Jestem tu nowy

Z członkostwem premium otrzymujesz:

Ikonka visačky

Korzysntiejsze ceny

Na wybrane TOP produkty

Ikonka náklaďáku

Darmową wysyłkę

juŻ od 150 zł

Ikonka dárku

Korzyści VIP

Gwarancja 100% satysfakcji

Chcę zostać premium członkiem
Adres

Przetwarzamy Wasze dane osobowe w celu dostosowania naszych usług do Waszych indywidualnych potrzeb. Korzystamy przede wszystkim z elektronicznych kanałów marketingowych, gdzie analizujemy dane i oceniamy odpowiednie wyniki. Przekazujemy również dane podmiotom trzecim w celu analizy (np. IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Są to agencje marketingowe i analityczne. Dane osobowe możemy przetwarzać przez okres 36 miesięcy od daty ich przekazania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i przysługuje Państwu prawo do sprostowania i usunięcia danych osobowych, jak również do kontroli tych danych przez naszą firmę.         

z Klikając 'Utwórz konto', zgadzasz się na Polityka prywatności a se Regulamin.
Chronione przez Google reCaptcha | Polityka prywatności | Regulamin